Atilla Ödünç ve Kaymakamlardan Onur Market’e ziyaret

Yeni yatırımlarıyla hız kesmeden ülke ekonomisine ve istihdama katkı sağlayan Özen Grup şirketine AK Parti Bursa Milletvekili Atilla Ödünç ve Bursa Merkez İlçe Kaymakamlarımız hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdiler.

Atilla Ödünç ve Kaymakamlardan Onur Market’e ziyaret

AK Parti Bursa Milletvekili Atilla Ödünç, Osmangazi Kaymakamı Zafer Orhan, Nilüfer Kaymakamı Avni Oral ve Yıldırım Kaymakamı Adem Yazıcı'nın katıldığı ziyarette Onur Market Bursa Bölge Direktörü ve İcra Kurulu Üyesi Hakan Özen, Özen Grup İcra Kurulu Üyesi Onur Özen ve Onur Market Bursa Koordinatörü Mehmet İldem hazır bulundular.

Onur Market Bursa Bölge Müdürlüğünde gerçekleştirilen ziyarette; pandemi sürecinde gıda sektörünün üstlendiği önemli rol, halka hizmet ve müşteri memnuniyeti konuları ana başlık olarak gündeme alındı.

Perakende sektörünün 2020 yılı sürecini istihdam kaybı yaşamadan Türkiye’nin yanında bir çizgi ile omuzlamasını takdir etmemek mümkün değil diyen AK Parti Bursa Milletvekili Atilla Ödünç; "Cumhuriyet tarihinin en zorlu süreçlerinden birini hep beraber yaşıyoruz. Ülkemiz ve Dünya aynı anda büyük bir salgın hastalık ile mücadele ediyor. Türkiye, sadece kendi vatandaşlarına değil insanlık âlemine yayılan büyük bir yardım seferberliği yürütüyor. Bu süreçte ekonomi anlamında önemli çözümler üretiyoruz. Perakende sektörünün önde gelen kuruluşlarından Onur Market ve Özen Gross tüm zorluklara rağmen yüzlerce personel ile Bursa’nın 70'den fazla noktasında Türkiye’nin ise birçok şehrinde ülkemiz için üretiyor, milletimiz için çalışıyor. Bu fedakârlıklarından dolayı her bir çalışana ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Sizler Türkiye’nin gurur kaynağısınız" dedi.

Ziyaretten ötürü memnuniyetlerini ifade eden Onur Market Bursa Bölge Direktörü Hakan Özen; "Manevi ve maddi büyüklüğü ile Bursa tarihin her safhasında öne çıkmış bir başkent ve ipekyolu ticaretinin kesişme noktasıdır. Bugün Türkiye’nin tarihi bir süreçten geçtiğini bizlerde tüm ekibimizle farkındayız. Türkiye'nin yanında olma, devletimize ve milletimize minnet borcumuzu ödeme anlamında var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz. Sayın Milletvekilimiz ve Kaymakamlarımızın bu anlamlı ziyareti hem bizleri onurlandırmış hem de daha fazla sorumluluk almamıza neden olmuştur. Tüm ziyaretçilere yanımızda oldukları için teşekkür ediyorum" dedi.

Ziyaret sonrasında AK Parti Bursa Milletvekili Atilla Ödünç ve Kaymakam’lara hediyeler takdim edildi. Görüşme sonunda Özen Grup’un Gross konseptiyle yeni yatırımı “Özen Gross” markasının Ataevler mahallesindeki ilk mağazası heyet olarak gezildi.

fearbet.org youbets.org
banner4
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner9