Özhan Marketler “Sıfır Atık’’ belgesi alan ilk yerel market

Özhan Marketler Zinciri, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından verilen “Sıfır Atık’’ belgesini almaya hak kazandı. Özhan, belgeyi alan Bursadaki ilk yerel market oldu.

Özhan Marketler “Sıfır Atık’’ belgesi alan ilk yerel market
banner5

Bursa’da bulunan 47 mağaza ve merkez deponun dahil olduğu sertifikalandırılma süreci kapsamında, atıkların yönetilmesi ve ayrıştırılıp geri kazanılması için çalışmalar yapılarak ‘Sıfır Atık’ belgesi için gerekli süreç tamamlandı. Her mağaza için ayrı ayrı belge alındı.

Mağazalar Zinciri Reklam ve Halkla İlişkiler Müdürü Ayşen Yılmaz, ‘Sıfır Atık’ bilincinin kazandırılması için personelimize yönelik geri dönüşüm ve yeniden kullanım konusunda farkındalık eğitimleri verildi. Mağazalara ve ortak alanlara atıkların farklı şekilde ayrıştırılmasına olanak sağlayan geri dönüşüm kutuları yerleştirdik ve bunların kullanımını teşvik ediyoruz. İç denetimlerimizle tüm bunların kontrolünü sağlayacağız. Geleceğimiz için geri dönüşümün öneminin farkındayız. Çevreye duyarlı bir marka olarak üzerimize düşen ne varsa yapmaya hazırız.’ dedi.

guncelgirisi.com guncelbonus.org fearbet.org youbets.org betstr.org betsco.net mysoftoday.com
banner4
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner3

banner1